Сміття в обмін на подарунки дітям: у Києві запускають акцію «Еко Миколай»Еко-активісти Києва оголошують акцію «Еко Миколай» у співпраці із компанією «Київміськвторресурси».

З 15 листопада до 15 грудня у пунктах прийому вторсировини компанії «Київміськвторресурси» можна буде здати папір, пластикові пляшки та кришечки, а кошти залишити на благодійність.

На зібрані гроші компанія...

читати повністю

У Фастові висадили Алею Злуки УНР та ЗУНР100 років тому на залізничній станції «Фастів» відбувалися важливі в історії України події – велося узгодження тексту Акту злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки.

15 листопада 1918 року Симон Петлюра...

читати повністю

Полтавські греко-католики долучилися до всеукраїнської акції «Посади дерево миру»10 листопада у Полтаві на території Свято-Троїцького храму УГКЦ чоловіки Ордену Лицарів Колумба долучилися до всеукраїнської акції «Посади дерево миру». Вони спільно висадивши дерева червоного дуба біля власного храму.

 Екологічна ініціатива належить Бюро УГКЦ з питань екології за підтримки Мінприроди. Мета — привернення...

читати повністю

Екомісії на ДонеччиніУ неділю, 5 листопада, на Донеччині, у м. Слов'янськ, вперше відбулися Екологічні місії для порятунку створіння. Розпочались вони Літургією, за участю екореферента Донецького екзархату о. Михайла Неїжмака, у співслужінні з настоятелем...

читати повністю

План уроку для найменших: кліматичне паломництво«Радується небо, і земля хай веселиться, нехай заграє море і його повнота. Поле й усе що на ньому, хай веселяться; тоді всі дерева в діброві радісно співатимуть» (Пс 96, 11-12).

Святий Франциск «є покровителем всіх, хто вивчає і працює в царині екології, його також дуже...

читати повністю

Папа: вода, як товар - сором для людства XXI століттяГлава Католицької Церкви написав послання до учасників Міжнародної конференції на тему доступу до питної води, нагадуючи, що такий доступ – це право, що випливає з людської природи.

У четвер, 8 листопада 2018 р., з ініціативи...

читати повністю

У Погінському монастирі висадили алею “ненародженої дитини”7 листопада на території Погінського монастиря Успіння Матері Божої, що в Тисменицькому районі, висадили алею “ненародженої дитини”.

7 листопада, в рамках чергової хвилі Всеукраїнської акції «Посади дерево миру», яка стартувала в 2016 р. з ініціативи Української Греко-Католицької Церкви за...

читати повністю

У Львівській архієпархії долучились до Всеукраїнської безстрокової екологічної акції «Посади дерево миру»06 листопада 2018 р. Б., в Міжнародний день попередження руйнування навколишнього середовища від війни та військових конфліктів, підтримуючи безтермінову акцію "Посади дерево миру", яку започаткувало в 2016 р. Б. Бюро УГКЦ з питань екології спільно з міністерством екології, Львівська архієпархія також долучилася до спільної молитви та доброї справи.

Голова комісії з...

читати повністю

Крик сестриці-водиПо всьому світу Час Створіння надихнув релігійних лідерів об’єднатись в молитовних акціях щодо нашого спільного дому.

У Барселоні католицькі лідери з усієї Європи зібрались коло дельти річки Ллобрегат, щоб почути...

читати повністю

«Пророча економіка» задля спільного добраМіжнародний захід зібрав «лідерів перемін» з усього світу для того, аби шукати шляхи подолання бідності та кліматичної кризи.

Від 2 до 4 листопада 2014 р. в Кастель-Ґандольфо, що поблизу Риму, відбувся міжнародний конгрес під...

читати повністю

Миколаївські міські екологічні читання «Збережемо для нащадків»1-2 листопада 2018 р. у центральній міській бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького м. Миколаїв за підтримки департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради, правління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради, центральної міської бібліотеки ім. М. Л...

читати повністю

Глава УГКЦ спільно з п’ятьма міністрами України посадив у Києві дерево миру (ВІДЕО))Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав сьогодні, 6 листопада, узяв участь у Всеукраїнській безстроковій екологічній акції «Посади дерево миру», посадивши дерево на Алеї миру біля Патріаршого собору Воскресіння Христового.

Акцію розпочали в Патріаршому соборі молитвою за мир в...

читати повністю

Міжнародна науково-практична конференція “Альянс релігійних та громадських організацій на захист клімату Східної Європи”З 25 по 27 жовтня 2018 року в реколекційному центрі Римсько-католицької церкви в селищі Синяк Закарпатської області пройшла міжнародна науково-практична конференція в рамках проекту “Альянс релігійних та громадських організацій на захист клімату Східної Європи”. Ця конференція була організована Союзом захисту природи Німеччини (NABU, Німеччина) у співпраці з Міжрелігійним та громадським природоохоронним форумом...

читати повністю

Кліматичне паломництво: а як твоя віра надихає тебе піклуватися про створіння?«Бо Господь – Бог великий і цар великий над усіма богами. В його руці – землі глибінь, і верхи гір йому належать. Море – його, бо то він витворив його. І сушу його руки створили» (Пс 95,3-5).

«Перед нами стоять великі культурні, духовні та освітні виклики і нам необхідно вийти на довгий шлях віднови». (Laudato...

читати повністю

 

Надійне майбутнєЗ 6 по 10 жовтня 2018 року в Катовіце (Польща) проходила 12-та асамблея Європейської християнської екологічної мережі (ECEN) під назвою «На шляху до економічної та екологічної справедливості», в якій взяли участь 85...

читати повністю

Вхід/Вихід