На Аскольдовій могилі вже встановили 7 дзвонів-карельонів12 жовтня 2018 року над новозбудованою дзвіницею біля храму Святого Миколая Чудотворця УГКЦ на Аскольдовій могилі встановили 7 дзвонів-карельонів.

Як повідомив Митрофорний Протоєрей Ігор Онишкевич, Господь винагородив жертву десятину всіх парафіян: «Незабаром на київській горі...

читати повністю

Глава УГКЦ: Сопричастя Православних Церков в Україні та китайських єпископів – дві епохальні подіїНадання сопричастя китайським єпископам з боку Апостольської столиці та надання сопричастя двом Православним Церквам в Україні з боку Константинопольського патріархату – дві епохальні події у Вселенській Церкві, які взаємопояснюються.

Таку думку висловив Блаженніший Святослав в інтерв’ю англомовному виданню ватиканських подій «...

читати повністю

На II Форумі мігрантів у Римі презентували українську школу в АфінахПід час ІІ Форуму мігрантів УГКЦ  Центральної та Західної Європи, присвяченому молоді, Оксана Козій, Голова культурного-освітнього центру «Берегиня», що діє при громаді Святого Миколая УГКЦ в Афінах, розповіла про особливості навчання в українській школі в Греції і виклики, які постають. 

...

читати повністю

Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла відвідали діти з Слов'янська16 жовтня діти ЗОШ №6 із міста Слов’янськ Донецької області відвідали Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла у Львові.

Школярі завітали до Гарнізонного храму, в якому настоятель о. Степан Сус зробив їм екскурсію. Після цього пообідали у ресторації «Віденська...

читати повністю

В Будапешті відбувся перший міжнаціональний фестиваль духовної пісні «Покрова Богородиці»14 жовтня (неділя ), в день празника Покрови Богородиці, на українській греко-католицькій парафії Покрови Богородиці в Будапешті відбувся «Перший міжнаціональний фестиваль духовної пісні».

Концертна програма  відбулася відразу після Божественної літургії в римо-католицькій церкві св. Михаїла, що на вулиці Ватці 47 (Vaci utca 47), де...

читати повністю

Мандруюча свічка миру перебуває на ПолтавщиніУ день свята Покрови Пресвятої Богородиці у селах Полтавської області пройшли молитви біля Мандруючої свічки миру. Разом з вірними сіл Деменки, Шевченки, Вільховатка та Дашківка молився о. Станіслав Б’ялковський. В особливий спосіб молитви були присвячені миру, любові, єдності в...

читати повністю

Олександрію з пастирським візитом відвідав єпископ УГКЦВперше Олександрію з пастирським візитом відвідав єпископ Української Греко-Католицької Церкви Преосвященний Владика Михаїл (Бубній), Екзарх Одеський. Це стало історичною подією для місцевих католиків.

Екзарх прибув сюди на запрошення отця Івана Третяка, протопресвітера...

читати повністю

Освячення скульптури Пресвятої Богородиці відбулося у м. ЛисичанськСтатую днями встановлено у мальовничій місцині міста, над рікою Сіверський Донець.

Обличчям Богородиця обернута на Сіверський Донець, за яким розташоване місто, таким чином, Пресвята Діва благословлятиме усе місто і мешканців.

Статую Богородиці будуть бачити усі, хто приїжджає до міста і покидає його...

читати повністю