Карітас Київ оголошує конкурс мікрогрантів для громад, що постраждали внаслідок конфлікту в УкраїніВ межах проекту «Створення багатофункціональних соціальних центрів для нарощення потенціалу осіб і громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні, у сфері подолання труднощів та самозахисту» Карітас Київ

Читати далі

Розпорядок богослужінь на Страсний тиждень і Великдень у Патріаршому соборі Воскресіння Христового22 квітня розпочався важливий період підготування до Великодня, який називаємо Страсним тижнем. Упродовж цих днів будуть служити особливі, унікальні богослужіння, у деяких з яких є

Читати далі

Виставка «Граф у монашому каптурі. Блаженний Климентій Шептицький. 150 років від дня народження»«Враховуючи важливість постаті Блаженного Климентія Шептицького у відродженні української монашої традиції, збереженні Української Греко-Католицької Церкви у 30-40-х рр. XX ст. за героїчну поставу під час

Читати далі

УГКЦ запрошуює взяти участь у Фестивалі “Великодні забави для дітей” (ВІДЕО)2 травня 2019 року капелани та волонтери місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ запрошують усіх взяти участь у Фестивалі “Великодні забави для дітей”.

“Великодні забави

Читати далі

У Полтаві просто неба пройде міжконфесійний молитовний захід — Хресна дорога19 квітня о 18:30 поблизу каплиці Святого Архистратига Михаїла (вул. Пушкіна, 56), на площі меморіального комплексу загиблим воїнам та правоохоронцям, просто неба відбудеться Хресна дорога.

Читати далі

Чернеча родина Воплоченого Слова запрошує на «Дні формування для молоді»Чернеча родина Воплоченого Слова запрошує старшокласників та студентів на «Дні формування для молоді», що відбудуться з 8 по 12 травня в с. Яблуниця Івано-Франківської області,

Читати далі

Міжнародна конференція експертів «Екологічні виклики  в умовах геополітичних трансформацій»23 квітня 2019 року в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого відбудеться Міжнародна конференція експертів «Екологічні виклики  в умовах геополітичних трансформацій».

Організатори конференції – Івано-Франківська академія Івана Золотоустого, Бюро

Читати далі

Великодній фестиваль хорової музики в Івано-Франківську (Програма)2-5 травня 2019 року в Архікатедральному соборі св. Воскресіння відбудеться ІІ Всеукраїнський Великодній фестиваль хорової музики «Катедральні дзвони».

В фестивалі візьмуть участь: НАЦІОНАЛЬНА ЗАСЛУЖЕНА АКАДЕМІЧНА КАПЕЛА

Читати далі

Традиційні нічні чування біля чудотворної ікони Матері Божої Напередодні величного свята В'їзду Господнього в Єрусалим запрошуємо на традиційні нічні чування біля чудотворної ікони Матері Божої "Надія Безнадійних".

У ніч з 20 на 21

Читати далі

Карітас-Одеса розпочинає набір учасників у бізнес-акселератори проекту “Тривалий економічний підйом для миру” Програма бізнес-акселерації проводиться для діючого бізнесу. Під керівництвом досвідчених тренерів підприємці набувають сучасні знання та навички, вчаться розвивати і масштабувати свій бізнес.
 
Програма заснована

Читати далі

БФ «Карітас-Київ» розпочав реалізацію проекту «Обізнаний та готовий до Німеччини»Метою проекту є сприяння легальній міграції, підвищення рівня правової культури та обізнаності українців щодо власних прав закордоном.

В рамках проекту «Обізнаний та готовий до Німеччини»

Читати далі

19 квітня, Київ, –  Молодіжна Хресна дорога схилами ДніпраАскольдова Молодь парафії Св. Миколая Чудотворця УГКЦ на Аскольдовій могилі запрошує на молодіжну Хресну дорогу  схилами Дніпра, де спільно в молитві, зі свічками та в роздумах пройдуть

Читати далі

Карітас оголошує конкурс мікро-грантів в КраматорськуКарітас Краматорськ оголошує конкурс мікро-грантів для громад, що опинились в зоні збройного конфлікту, внутрішньо переміщених осіб та громад, які прийняли ВПО.

Ініціатива реалізується за фінансової підтримки

Читати далі

Владика Венедикт презентує свою книгу “Таїнство зустрічі”Владика Венедикт Алексійчук приїжджає до Львова!

3 травня у Гарнізонному храму св. апп. Петра і Павла (вул. Театральна, 11) відбудеться зустріч із владикою.
Під час

Читати далі