Відбувся короткий візит Патріарха Константинопольського Варфоломія до ВаршавиЗ нагоди візиту Патріарха Константинопольського Варфоломія в Варшаву канцелярія Польської Православної Церкви випустила комюніке такого змісту, яке публікує французький православний сайт Оrthodoxie:

«3 травня цього року, будучи в Польщі в рамках святкування Дня пам'яті жертв Голокосту, знищених німецькими нацистами під час Другої світової війни, Його Святість Варфоломій, архієпископ Константинополя - Нового Риму і Вселенський Патріарх, відвідав Варшаву. Його Святість супроводжували митрополит Гальський Еммануїл і архімандрит Агафангел.

Після доксології в каплиці Академії Святих Кирила і Мефодія митрополит Савва [Предстоятель Польської Православної Церкви] привітав свого почесного гостя, висловивши подяку Богу за можливість зустрітися з Його Святістю під час Пасхального тижня і впевненість в тому, що його перебування в Польщі буде плідним.

У відповідь Його Святість підкреслив дуже хороші відносини, що існують між двома ієрархами, побажавши [митрополиту Саві] міцного здоров'я. Після обіду і відпочинку Його Святість Патріарх Варфоломій і Його Святість Митрополит Савва відвідали будівельний майданчик храму Святої Софії в Варшаві. Відвідування нової Софійської церкви стало останньою зупинкою в період недовгого перебування патріарха Варфоломія в Варшаві ».

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Седмицю.