Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Адвоката пакистанської християнки Асії Бібі номінували на премію в галузі прав людиниАдвокат, звільненої з в'язниці пакистанської християнки Асії Бібі, номінований на премію в галузі прав людини.

Європейські парламентарії висунули Сайфул Малука на премію чотирьох вільностей в категорії «безстрашність». Щорічно Інститут Франкліна і Елеонори Рузвельт вручає нагороди за внесок в кожну з чотирьох свобод: свободу слова, свободу совісті, неупередженість і безстрашність,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на  invictory.com.

«Сайфул проявив неймовірну мужність у всій цій справі. Незважаючи на погрози для себе і своєї сім'ї, він до кінця захищав Асію Бібі і переміг », - зазначив Пітер Ван Дален з Європейського парламенту.

Асію Бібі, мати п'ятьох дітей заарештували в листопаді 2010 року. Суд провінції Пенджаб засудив її до страти за чинним в Пакистані законом про богохульство. У жовтні 2014 року Вищий суд Лахора затвердив цей вирок.

31 жовтня 2018 року Верховний Суд Пакистану звільнив християнку. Асія Бібі стала першою жінкою в Пакистані, якій винесли смертний вирок за богохульство.