Понтифік побажав плідного святкування ВеликодняПапа Франциск побажав вірянам духовно плідно пережити Великоднє триденство і Великдень, прийняти Боже прощення і самим практикувати його в повсякденності.

Папа закликав, щоб святкування Великодня стало не тільки коротким моментом, але щоб посприяло щоденному переживанню Божої слави. 17 квітня 2019 року, під час загальної аудієнції, він запропонував своїм слухачам, довірити Отцю те, що засмучує, і в Його милосердних обіймах вчитися прощати іншим.

Понтифік сподівається, що віруючі глибоко переживуть таємницю страстей, смерті і воскресіння Христа. "Давайте об'єднаємося з Ним внутрішньо і в молитві на Його шляху довіри до Отця!", - закликав Папа Франциск. "Через свій Хресна Дорога Ісус вчить нас, що єдиним способом подолання випробувань є повна довіра до Бога, до Його рятівної любові і Його святої волі", - додав він.

Папа нагадав, що триденство Страстей Господніх, це час, коли довіряємо наші випробування Богу, а Він підтримує нас в мужності прощати інших.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо Ватикан.