Дзвони в церквах по всій Англії продзвонять в знак солідарності з народом ФранціїДзвони в Вестмінстерському абатстві в Лондоні, а потім і по всій Англії продзвонять в знак солідарності з народом Франції, де напередодні від пожежі значно постраждав один із символів країни, собор Паризької Богоматері. Про це заявила у вівторок прем'єр-міністр Сполученого Королівства Тереза ​​Мей, передає ТАСС.

«Щоб підкреслити нашу солідарність з Францією і її народом, усі дзвони в Вестмінстерському абатстві продзвонять о 17:43  цього вечора, щоб відзначити той момент, коли вчора почалася пожежа», - йдеться в комюніке, поширеному канцелярією прем'єр міністра.

«А пізніше на цьому тижні, в Чистий четвер, дзвони будуть дзвонити в церквах і соборах по всій Англії», - додала Мей.

«Нотр-Дам - одна з найкрасивіших будівель у світі, символ Франції і французів, який ніжно люблять у всьому світі. Зображення руйнувань, побачені нами минулої ночі, були воістину несамовитими », - сказала Мей. «Як показали нам вчора швидкі і героїчні дії тих, хто першими відреагував на пожежу, Франція володіє великим професіоналізмом в боротьбі з подібними надзвичайними ситуаціями. Я віддаю належне пожежникам і всім, хто брав участь в цьому », - зазначила британський прем'єр.

«У питаннях відновлювальних робіт французькі майстри одні з кращих в світі. У той момент, коли вони готуються приступити до цієї складної задачі, ми готові запропонувати будь-який досвід і знання Великобританії, які можуть бути для них корисними в майбутній роботі по відновленню цього чудового собору », - сказала Мей. «Президент [Франції Емманюель] Макрон пообіцяв відновити собор, і я повідомила йому, що Великобританія підтримає ці зусилля, як тільки зможе», - додала вона.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на blagovest