Пожежа в соборi Паризької Богоматері: Папа молиться за католиків ФранціїПолум'я приборкане й ситуація перебуває під контролем: вогонь, внаслідок якого обвалився шпиль та дах собору Паризької Богоматері, символу християнства, лютував у понеділок до пізнього вечора. Папа молиться разом з Церквою Франції. Увесь світ близький до французів: проводяться перші технічні оцінки й розслідування жахливої катастрофи.

У вівторок 16 квітня 2019 р. виконуючий обов’язки Директора Ватиканського прес-центру Алессандро Джізотті в Твіттері повідомив, що Папа Франциск молиться разом з Церквою Франції, особливо за тих, що стараються подолати цю трагічну ситуацію.

Він також оприлюднив заяву заступного змісту: «Святий Престол з шоком і сумом отримав звістку про страшну пожежу, яка спустошила собор Нотр-Дам, символ християнства у Франції та в світі. Ми висловлюємо близькість до католиків Франції та мешканців Парижа, запевнюючи наші молитви за пожежників і за тих, хто робить усе можливе, аби протистояти цій драматичній ситуації».

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо Ватикан.