В Італії з церкви викрали цінну ікону Невідомі вкрали ікону Пітера Брейгеля-молодшого «Розп'яття» з церкви в італійській місті Кастельнуово-Магре в північній області Лігурія,- повідомляє Християнський портал КІРІОС  з посиланням на blagovest.

Як передають місцеві ЗМІ, пограбування церкви Святої Марії Магдалини відбулося в середу вранці. Група злочинців діяла напевно: розбивши битою захисне скло, вони забрали полотно і втекли на автомобіль. Згідно  інформації, зібраної карабінерами на місці події, злодіїв було двоє.

«Викрадення цієї роботи невимовної цінності стало важко ударом для нашої спільноти. Я думаю, що це була цілеспрямована крадіжка: в тій же церкві є два інших важливих твори. Ми сподіваємося, що вона знову буде знайдена », - заявив мер Кастельнуово-Магре Даніелла Монтебелло.

Пітер Брейгель-молодший був представник династії відомих фламандських художників-іконописців, які жили на рубіж 16-го і 17-го століть. Його найбільш відомі картини - «Зимовий пейзаж з ковзанярами і пасткою для птахів», «Селянське весілля», «Перепис у Вифлеємі» та «Весільний танець».