У понеділок, 20 лютого, працівниця лондонського інтернату, яку змусили звільнитися через те, що вона відмовилася працювати по неділях, постала перед Трудовим трибуналом (суд, який розглядає скарги працівників про неправомірні дії роботодавців по відношенню до них).
Селестіна МБА більше трьох років працювала в інтернаті «Brightwell» в одному з округів Лондона. На початку рада адміністративного округу Мертон, на прохання МБА, дозволила не працювати по неділях, зважаючи на її християнську віру. Але в 2010 році влада змінила свою думку і поставили християнку перед вибором: працювати по неділях або звільнитися.
МБА намагалася домовитися з працедавцем і пропонувала працювати ночами або в суботу, або навіть урізати її зарплату. Але всі ці її пропозиції були відкинуті, - інформує християнський портал КІРІОС з посиланням на invictory.
Жінка отримала підтримку від «Християнського правового центру» (Christian Legal Centre), представники якого розкритикували «нетерпимість» і «відсутність бажання примиритися» у роботодавця.
Андреа Вільямс, директор центру, заявила: «Такий громадський орган, як рада адміністративного округу Мертон, повинен дотримуватися найвищих стандартів у своїй роботі. Без сумніву, рада не пошкодує коштів у судовому розгляді справи з християнкою».