Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін, який вже утретє балотується на її президента, побував у Тихвінському Богородичному Св.-Успенському монастирі і вклонився Тихвінській іконі Божої Матері. Як повідомляють російські ЗМІ, глава уряду вклонився іконі, яка шанується як чудотворна, і поставив свічку.

Настоятель монастиря о. Євтимій розповів Путіну про історію ікони та про те, що до неї приїжджали просити благословення на царство всі російські царі,

починаючи з Івана Грозного та аж до Олександра ІІІ включно (тобто, за винятком Миколи II), - інформує християнський портал КІРІОС з посиланням на gazeta.