
З'явилася версія навмисного підпалу зловмисниками Спасо-Преображенського собору, що на півдні Одещини. Про це розповів меценат Ігор Плохой, на кошти якого проводили реставрацію.
"Те, що є підозра на підпал – йшла мова із самого початку, як тільки еменесники Болградського району зайшли у храм. Говорилося про те, що загоряння було в двох місцях. До того ж, заздрісники могли вчинити не по-людськи", - наголосив він.
Джерело: ТСН