Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Шість вибухів, спрямованих проти християн, відбулися в день святкування Різдва в Нігерії. Відповідальність за теракти взяло на себе радикальне ісламістське угрупування «Боко харам» («Західна освіта - гріх» в перекладі з мови хауса).

Перший із серії сьогоднішніх вибухів стався рано вранці всередині храму Святої Терези в Мадаллі - околичному районі нігерійської столиці Абуджі, забравши 27 людських життів.

Пізніше бомби розірвалися в Джосі, адміністративному центрі штату Плато, потім два теракти було скоєно в штаті Йобе. Про потерпілих в результаті цих вибухів відомостей поки немає.

Ще два вибухи, які стали вже п'ятим і шостим, прогриміли на півночі країни в місті Даматуру. Про загиблих або постраждалих інформації також немає.

У Джосі, розташованому в центрі Нігерії, на кордоні мусульманської півночі і християнського півдня, вже кілька днів поширювалися листівки «від імені мусульманського населення штату Плато», центром якої є і Джос. У прокламаціях з погрозами терактів проти церков та інших об'єктів позначена 21 мета, по якій терористи мають намір завдати удари, повідомив ІТАР-ТАСС.

 

І хтось ще буде доводити, що іслам - це релігія миру? І весь світ мовчить. Нафта, наркотики та гроші закрили світові очі на всі ці безчинства...