Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

во свобода

На Тернопільщині у Марійському духовному центрі в Зарваниці представники ВО «Свобода» посадили липову алею. Як повідомили кореспонденту УНІАН в прес-службі обласної організації ВО «Свобода», участь у посадці дерев взяв голова обласної ради Олексій КАЙДА, депутати Тернопільської міської та обасної рад від ВО «Свобода», мер Теребовлі, а також єпископ Тернопільсько-Зборівської єпархії Василій СЕМЕНЮК. «До двадцятиріччя Незалежності ми подарували 20 лип Марійському центру. Адже Зарваниця – величний духовний центр Західного Поділля, яке є для українського народу форпостом християнської віри і джерелом життєдайної сили», – зазначив О. КАЙДА. Владика В. СЕМЕНЮК висловив подяку голові облради та його однопартійцям за проявлену ініціативу.

«Ця алея, коли виросте, стане чудовим затінком для людей у спекотні дні під час прощ», – сказав він. Довідка УНІАН. Марійський духовний центр у Зарваниці входить до двадцятки Марійських центрів світу. Щороку на Всеукраїнські прощу сюди приходить до 100 тис. паломників.

Джерело: religions.unian.net