Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

17 липня в віці 84 років помер один з найстаріших ієрархів Елладської Православної Церкви митрополит Хіоський Діонісій (Байрактаріс), якого нещодавно госпіталізували у зв'язку з погіршенням стану здоров'я. 

Відспівування покійного митрополита Діонісія відбулося 19 липня о 12.00 в митрополії острова Хіос і було очолено архієпископом Афінським Ієронімом. На даний момент управління даною митрополією за рішенням Священного Синоду взяв на себе Міфімнскій митрополит Хризостом. 

Митрополит Діонісій довгий час відчував себе добре і лише 13 липня був госпіталізований в одну з афінських клінік, до цього ж він знаходився у себе вдома в столиці, звідки давав відповідні вказівки з управління єпархією. Також митрополит Діонісій постійно висловлював подяку всім зацікавленим в його здоров'ї і посилав архіпастирське благословення, сподіваючись незабаром знову працювати в повному режимі.

Митрополит Діонісій (Байрактаріс) народився на о. Евбей. Вивчав богослов'я і право. В дияконський сан він був висвячений в 1952 році, після чого обіймав посаду професора в одному з навчальних закладів у Військово-Морському Флоті. Протягом восьми років він був архідияконом Священної Митрополії в Афінах. У ієрейський сан рукоположений в 1960 році. У митрополити Хіоський був обраний в 1979 році.

 

 

Джерело: sedmitza.ru