Керуючий Ніжинською єпархією митрополит Климент та священнослужителі Хмельницької єпархії передали місцевим лікарням медичне обладнання та захисні медичні костюми. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на пресслужби єпархій.

6 липня 2020 року, напередодні дня Різдва Іоанна Хрестителя, митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент зустрівся з працівниками Ніжинської міської лікарні та привітав їх зі святом. Під час зустрічі ієрарх розповів лікарям про досвід тісної співпраці Церкви з медичними установами, який існує протягом всієї багатовікової історії нашої держави.

Високопреосвященніший владика передав лікарні новий сучасний апарат – оксигенатор (газообмінний пристрій, призначений для насичення крові киснем і видалення з неї вуглекислоти; апарат використовується під час кардіохірургічних операцій, або для поліпшення кровообігу в організмі хворого, який страждає захворюваннями серця або легенів).

Оксигенатор був придбаний на добровільні пожертви парафіян Ніжинського Миколаївського кафедрального собору.

Під час зустрічі священники роздали медикам книги про життя святих лікарів (серед яких є чимало наших співвітчизників) та тексти молитов до них.

Наприкінці Архіпастир побажав медичному персоналу Ніжинської міської лікарні Божого благословення та міцного здоров’я як їм самим, так і всім їх пацієнтам.

Християнський портал КІРІОС за матеріалами офіційної сторінки УПЦ МП.