УПЦ МП виграла суд в Івано-Франківської облдержадміністраціїКрім того, 5 лютого Восьмий апеляційний адміністративний суд (Львів) захистив право Івано-Франківській єпархії УПЦ (МП) на доступ до публічної інформації та зобов’язав Івано-Франківську облдержадміністрацію надати дані про храм Благовіщення Пресвятої Богородиці в Коломиї,-повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на religion.in.ua

22 травня 2018 року єпархія запросила у чиновників інформацію про балансоутримувача і користувача храмового приміщення, "захопленого уніатами". Проте влада запит проігнорували, після чого єпархія подала в суд.

Відтак, суд апеляційної інстанції захистив право Івано-Франківської єпархії УПЦ (МП) на доступ до публічної інформації та зобов’язав чиновників надати запитувані відомості (справа № 809/1006/18 за позовом Івано-Франківської єпархії УПЦ (МП) про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання до вчинення дій).

Раніше, 5 вересня 2018 року, протиправність у бездіяльності вищого органу виконавчої влади в Івано-Франківській області встановив Івано-Франківський окружний адміністративний суд.

Як повідомляв Християнський портал КІРІОС, у Вінниці суд задовольнив скаргу УПЦ МП, з якою судився митрополит Симеон.