Цього тижня владика Степан Сус, голова Пасторально-міграційного відділу, перебуває з душпастирськими відвідинами в Іспанії, де проживає велика кількість українських греко-католиків і душпастирює кількадесят священнослужителів.

В рамках візиту владика Степан Сус зустрівся з Послом України в Іспанії Сергієм Погорельцевим. «Обмінялись думками щодо життя та діяльності української громади в Іспанії, зокрема Мадриді. Також спланували спільні дії щодо отримання окремої будівлі під храм для УГКЦ», – зазначив владика Степан.

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов видав Наказ від 01.03.2021 № 369 «Про внесення змін до Дорожньої карти з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, і проведення масової вакцинації у відповідь на пандемію». На підставі цього наказу, релігійні діячі можуть уже сьогодні реєструватися на вакцинацію як «публічні та громадські діячі».

Представники МОЗ України звернулися до Блаженнішого Святослава, Глави УГКЦ, із пропозицією зробити щеплення, відповідно до умов, які запроваджує Наказ міністра Степанова. Предстоятель УГКЦ погодився на вакцинацію.

Вийшла друком книга владики Йосифа Міляна «З нами Бог». 

На її сторінках читач зможе ознайомитися з доповідями, промовами, пастирськими посланнями та інтерв’ю єпископа-помічника Київської архиєпархії владики Йосиф Міляна. Книжка показує владику як монаха, єпископа, патріота України, душпастиря молоді та мігрантів.

Над видавництвом книги та її упорядкуванням працювали: о. Юстин Бойко, студит, о. Андрій Гах, о. Роман Ільницький, Анна Ященко, Ольга Хворостовська, Олена Гижа, Юлія Гаєвська.

Християнський портал КІРІОС за матеріалами офіційної сторінки УГКЦ.