15 лютого, у свято Стрітення Господнього, в Українській Греко-Католицькій Церкві відзначається День богопосвячених осіб. Цього року з цієї нагоди Патріарша комісія у справах монашества організувала онлайн-прощу богопосвячених осіб. Цього року проща була насамперед духовною мандрівкою до хворих, потребуючих, мігрантів, до молодих людей які стоять перед вибором. В понад десятигодинному віртуальному паломництві, яке у прямому ефірі транслювало Живе телебачення, взяли участь монахи і монахині з усього світу, зокрема України,Італії, Бразиліії та США.

17 лютого цього року минула 129-та річниця з Дня народження патріарха Йосифа Сліпого. З цієї нагоди «Живе телебачення» опублікувало фільм «Блаженніший» про період життя Глави УГКЦ після звільнення з сибірського ГУЛАГу. З цієї нагоди владика Борис Гудзяк опублікував власний спогад, в якому розповів про першу зустріч з Патріархом та спільний побут в Римі.

У четвер, 18 лютого 2021 року, у Ватикані повідомлено про те, що Святіший Отець Франциск прийняв зречення владики Петра Крика з уряду екзарха апостольського екзархату для українців візантійського обряду в Німеччині та країнах Скандинавії. Водночас Папа Франциск благословив рішення Синоду Єпископів УГКЦ і номінував новим екзархом владику Богдана Дзюраха, дотеперішнього єпископа курії Верховного Архиєпископа і Секретаря Синоду Єпископів УГКЦ.

Новопризначений екзарх для українців греко-католиків в Німеччині та країнах Скандинавії цього тижня, а саме 15 лютого, відзначив 15-ту річницю архиєрейської хіротонії. З цієї нагоди єпископа привітали чимало ієрархів УГКЦ, зокрема Блаженніший Святослав та владики Йосиф Мілян і Діонісій Ляхович.

Глава Церкви своє звернення до духовенства і вірних УГКЦ оприлюднив у спеціальному листі. «Перед усіма нами сьогодні є особливе завдання – спільними зусиллями й особистими посильними внесками підтримати створення Музею Голодомору. Він має стати всенародним місцем пошани та молитви, місцем правди, в якому ми зможемо зібрати по крупинках і зберегти пам'ять про тих, кого намагалися витерти з історії нашого народу і нашої землі», пише Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав.

Християнський портал КІРІОС за матеріалами офіційної сторінки УГКЦ.