Чи може бути святий у кросівках, джинсах та спортивному светрі? Може! Дивіться на власні очі! Це 15-річний Карло Акутіс, який 10 жовтня буде проголошений блаженним.

Сьогодні в Ассізі була відкрита його могила. Його святість не в нетлінності тіла, а в доступних кожному речах: щоденній участі в Літургії, прийнятті причастя, частій сповіді, намаганні завжди і всюди робити тільки добро. Святість не зарезервована для окремих людей, це покликання кожного!

Карло Акутіс народився 3 травня 1991 року в Лондоні, куди його батьки Андреа та Антонія виїхали з Мілану в пошуках роботи. Коли сім'я повернулася до Мілану, у віці 12 років він розпочав практику щоденної участі в Євхаристії та щотижневої сповіді. Не маючи спеціальної освіти, створював сайти та програми. Карло був автором вебсайтів про євхаристійні чуда та католицьких святих. Він називав Євхаристію дорогою до неба. Закінчив Міланську середню школу імені папи Льва XIII. Його девізом було: «Всі народжуються як оригінали, але багато хто помирає як фотокопія».

За два місяці до смерті він дізнався, що хворий на лейкемію. Його хвороба, яка мала гострий перебіг, розвивалася дуже швидко. Карло Акутіс помер 12 жовтня 2006 року, жертвуючи своє життя за папу і за Церкву. Похований в Ассізі.

Процес беатифікації розпочався в Міланській архидієцезії в 2013 році. 5 липня 2018 року Папа Франциск видав декрет про героїчність його чеснот, а 21 лютого 2020 року затвердив чудо за його заступництвом — зцілення дитини в Бразилії, відкривши цим шлях до беатифікації. Беатитфікаційні урочистості призначені на 10 жовтня 2020 року і пройдуть в Ассізі.

Християнський портал КІРІОС за матеріалами офіційної сторінки УГКЦ.