29 липня 2020 року, у день відзначення 155-річчя митрополита Андрея, у Львові, на Сихові, відкрили мурал, приурочений до ювілею. 

«Митрополит Андрей був надзвичайною особистістю вже з дитинства, коли став багатим графом, змінив розкіш на вбогу монашу рясу. Так, як співаємо у тропарях, що «смиренністю осягнув величність, а убогістю – багатство». Цей чоловік всюди залишав за собою плоди. У час, коли була економічна невдача, він дбав, щоб ми, українці, вчилися досягати успіху», – наголосив настоятель парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ о. Орест Фредина.

Митрополита Андрея Шептицького відтворено як молодого графа та мецената і як мистецького та громадського діяча, якого зображує український галицький художник Михайло Мороз. Над муралом працювали художники: Святослав Владика, Валентин Гричишов, Наталія Пальчинська, Микола Куцик, Ольга Дмитрук, Глафіра Щербак та група «Sacred Universe».

«Митрополит Андрей – насамперед великий батько. Ми, напевно, знаємо про нього зовсім мало, але це людина, яка насправді створила державу. Коли українці на Галичині були під різними впливами, він будував державу — освіта, лічниці, соціальна робота, помагав засновувати страхові компанії й банки. Без нього, без УГКЦ, ми ніколи б не мали незалежності. Із часом ми ще багато будемо про це дізнаватися, але думаю, що кожен львів’янин чи гість нашого міста, буваючи на Сихові, буде дивитися на цей мурал і захоче пізнати митрополита більше», – зазначив міський голова Андрій Садовий.

Також в урочистості взяв участь колектив «Львівські фанфари» Дитячої школи мистецтв №5 м. Львова, який музично супроводжував захід.

Християнський портал КІРІОС за матеріалами офіційної сторінки УГКЦ.