29 липня Львів відзначатиме 155-ту річницю від дня народження митрополита Андрея Шептицького. Серед ювілейних заходів – відкриття муралу з його зображенням на Сихові. Зараз художники працюють над втіленням проєкту.

«У межах 155-ліття з дня народження митрополита Андрея Шептицького триває нанесення присвяченого йому муралу на будівлю на вулиці Червоної Калини, 64. Малюнок символізуватиме велич цієї постаті. Ми очікуємо, що наступного тижня цей мурал буде відкрито.

Локація вибрана невипадково, адже тут проходить дуже багато львів’ян, які зможуть щодня бачити митрополита. У цьому й була наша головна ідея – показати Андрея Шептицького в двох іпостасях: його велич та водночас близькість до людей. Запрошуємо всіх наступного тижня на відкриття цього муралу», – розповів заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

На муралі митрополита Андрея Шептицького зображено двобічно: з одного боку — як молодого графа та мецената, а з іншого – як мистецького та громадського діяча, якого зображує український галицький художник Михайло Мороз. Над муралом працюють  художники: Святослав Владика, Валентин Гричишов, Наталія Пальчинська, Микола Куцик, Ольга Дмитрук, Глафіра Щербак та група «Sacred Universe».

Нагадаємо, це четвертий із шести творів мистецтва, які мають з’явитися на багатоповерхівках міста у межах проєкту «Генії з мікрорайонів: шість районів, шість муралів, шість особистостей».

Християнський портал КІРІОС за матеріалами офіційної сторінки УГКЦ.