Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

«Молімося сьогодні за викладачів, які змушені докладати багато зусиль, аби навчати через Інтернет та за допомогою інших засобів комунікації. Молімося також за учнів і студентів, які мусять складати іспити у той спосіб, який не є для них звичним. Супроводжуймо їх молитвою», – мовив Папа Франциск на початку Служби Божої, яку він очолив в каплиці ватиканської резиденції «Дім святої Марти» у п’ятницю, 24 квітня 2020 року.

Приклад Доброго Пастиря

Як зазначив Вселенський Архиєрей, правдою є те, що Божий люд втомлює пастиря. Якщо пастир є справді добрим, то народ йде до нього з різних причин, а тому праці у нього завжди більшає. Народ втомлює також і тому, що завжди вимагає від свого пастиря конкретних вчинків. Але Ісус навчає своїх учнів, що, незважаючи на втому і на бажання відпочити, пастир повинен бути завжди близьким до люду.

Коли звечоріло, апостоли пропонують Учителеві відпустити людей, аби ті могли піти та придбати собі поживу. Він каже до апостолів: «Дайте ви їм їсти». Саме ці слова промовляє Ісус також і сьогодні до пастирів Церкви, закликаючи потішити тих, які зажурені, вказати на вихід із складної ситуації тим, які загубились, допомогти розв’язати проблеми тим, які помилились... Бідні апостоли чують, що повинні дати, але ж звідки вони можуть взяти те, що потрібно дати? За словами Глави Католицької Церкви, Ісус навчає, що все це необхідне для роздавання.

На закінчення проповіді Папа закликав молитися за пастирів Церкви, щоб вони не боялися Божого народу і близькості із ним.

Християнський портал КІРІОС за матеріалами офіційної сторінки УГКЦ.