Завдяки фінансовій підтримці парафіяльних громад УГКЦ: Надвірнянського, Пнівського, Ланчинського, Тисменичанського деканатів та за участі отця Богдана Скірчука (декана Яремчанського), при підтримці меценатів та народного депутата Андрійовича З. М. для потреб Надвірнянської ЦРЛ був придбаний апарат штучної вентиляції легень (ШВЛ). Не знайшлось жодної парафії, яка б відмовилася допомогти у цій добрій справі, - повідомляє християнський портал КІРІОС з посилання на сайт декану.

Сьогодні, 17 квітня 2020, о. Юрій Зеленчук, від імені всього духовенства Надвірнянщини УГКЦ, передав апарат ШВЛ головному лікарю Надвірнянської ЦРЛ, Ємільянчуку С. В.

Наш владика Василій Івасюк для Надвірнянської Лікарні передав копію Коломийської ікони «Ось Мати Твоя».

Церква завжди була й залишиться зі своїм народом: навчаючи, допомагаючи, співчуваючи, підтримуючи. У важкі роки смути Церква вимолювала у Бога прощення та милосердя. Й сьогодні, як ніколи, Церква стоїть на сторожі людських життів, молячись за хворих, прохаючи у Господа зцілення для цілої нашої Землі, сили та наснаги для медичних працівників, здоров’я й кріпості для всіх хворих та інфікованих. Рівно ж закликає дотримуватись вимог карантину, берегти своє здоров’я та здоров’я своїх ближніх, святкуючи Пасхальні дні вдома.

Бажаємо у цей нелегкий час простягнути свої руки назустріч Воскреслому Христу, щоби Він допоміг та врятував усіх нас від небезпеки, яка чигає на кожному кроці. Щоби Він, руками медичних працівників, піднімав із лікарняних ліжок хворих, зцілював та повертав до життя. Цей же апарат ШВЛ, придбаний за посередництво священиків та людей доброї волі, хай рятує сотні людей, повертаючи усіх до життя, даючи ще один шанс покаятися та розпочати нове життя із Богом.