Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

28 березня 2020 року в резиденції Глави Церкви відбулася зустріч Отця і Глави Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава із заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони України генералом-майором Сергієм Кривоносом.

Щодо питань державного будівництва на перспективу, генерал Кривонос розповів про стан реалізації Указу Президента України № 286/2019 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання», актуальність якого зумовлюється необхідністю консолідації та розвитку суспільства, сучасними викликами, що стоять перед Україною і вимагають постійного вдосконалення системи виховання громадян – патріотів своє Вітчизни.

Блаженніший Святослав зазначив, що завданням Церкви є виховувати у своїх вірних почуття любові до своєї батьківщини – патріотизму, що є невід’ємною частиною християнського виховання. Тож наша Церква й надалі буде партнером держави в реалізації цього важливого завдання державного будівництва задля осягнення кращого майбутнього нашого народу. 

Під час зустрічі було обговорено сучасну ситуацію в нашій країні та виклики, які стоять перед українським суспільством в найближчій перспективі. Зокрема, учасники зустрічі обмінялися своїми думками щодо визначення ролі та місця українського суспільства у національній безпеці України. 

Після зустрічі Глава УГКЦ подарував гостеві пам’ятне ілюстроване видання про нашу Церкву, в якому також відображено й щоденну турботу Церкви-матері про духовно-моральний стан українства на рідних теренах і в усьому світі.

Християнський портал КІРІОС за матеріалами офіційної сторінки УГКЦ.