Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Близько тисячі двохсот випускників освітніх закладів разом зі своїми педагогами та батьками зібралися у серці Івано-Франківської архиєпархії: Погінському монастирі Успіння Матері Божої отців василіан. Прощу організували Комісія у справах освіти і виховання Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ, Братство свщмч. Йосафата Івано-Франківської духовної семінарії та Погінський монастир отців василіян.

Розпочалася програма вступною наукою для молоді та молитвою на вервиці, яку проводили випускники Тустанської ЗШ Галицького протопресвітеріату інформує християнський портал КІРІОС з посилання на пресслужбу Івано-Франківської Архиєпархії.

Продовженням прощі після невеликої перерви на обід став локаційний квест «Відважні вірою та любов’ю», який організували та провели брати-семінаристи. Квест відбувався на кількох майданчиках: інтелектуальному, спортивному, мистецькому, духовному. Учні мали змогу більше дізнатися про блаженних новомучеників Омеляна Ковча, Климентія Шептицького, Тарсикії Мацьків та Йосафати Гордашевської, які у свій час відгукнулися на поклик Бога. У цей час у верхньому храмі тривала конференційна наука для педагогів, яку виголосив о. Йосафат Фітель ЧСВВ (м. Бучач).

По завершенні квесту розпочалася Архиєрейська Божественна Літургія. Її очолив Архиєпископ і Митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин у співслужінні з численним духовенством із різних куточків Прикарпаття.

У своєму слові владика привітав усіх прочан і звернув увагу на роль, яку відіграє школа у житті кожної людини. Митрополит наголосив, наскільки важливо розпочати доросле життя з молитви та Божого благословення.

Після Літургії владика уділив архиєрейське благословення і попросив ніколи не забувати про це місце та приходити сюди у різні моменти свого життя: радісні чи сумні.

Завершили прощу випускники на п’ятому майданчику – музичному, де їх знову чекали брати-семінаристи з концертом та веселими бансами.

Цікавим було те, що після прощі до Погоні приїхала молода пара. Наречена кілька років тому настільки була вражена прощею випускників, що постановила взяти шлюб тільки у цьому святому місці.