Глава УГКЦ здійснив візит до Генерального дому сестер василіянок у СШАУ п’ятницю, 10 травня 2019 року, Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав зустрівся з випускниками Нашої української рідної школи, а також здійснив візит до Генерального дому сестер василіянок у США. Під час відвідин Предстоятель цікавився їхнім життям та діяльністю у США, а також розповідав про теперішню ситуацію в Україні та Церкві.

Главу УГКЦ супроводжували владика Андрій Рабій, Апостольський адміністратор Філадельфійської архиєпархії, о. Андрій Максимович, адміністратор Патріаршої курії УГКЦ, та о. Володимир Мальчин, керівник Відділу благодійних проектів Патріаршої курії.

Перед входом до приміщення школи почесних гостей зустріли випускники, які привітали гостей традиційними хлібом і сіллю. Після спільної фотографії була нагода для невимушеного спілкування, під час якого Блаженніший Святослав цікавився враженнями учнів від часу, проведеного в українській школі, їхніми планами на майбутнє.

Під час бесіди заторкнули тему війни в Україні. «Війна ранить не тільки тіло, а й душу, - розказує про наслідки війни в Україні духовний лідер греко-католиків. - Захисники переживають певні труднощі, тому не завжди готові звертатися до психологів. Саме тому священики можуть допомогти їм, тобто бути тією “невідкладною допомогою”».

Блаженніший Святослав згадав й про програму в УГКЦ, яка допомагає матерям загиблих військових, а також розповів про непрості переживання дружин, які втратили своїх чоловіків на війні.

На завершення зустрічі учні отримали в дарунок книги «Діялог лікує рани», які для них придбали Товариство «Свята Софія» США та батьківський комітет школи. Усі охочі мали нагоду отримати автограф Блаженнішого Святослава.

Після цього відбувся візит до Генерального дому сестер василіянок у США. Тут гостей зустрічали настоятельки монастиря та усі сестри. Тоді усіх було запрошено на святкову вечерю.

«Я дякую вам за гостинність, за вашу єдність у вашій спільноті і за те, що тут відчувається реальна присутність живого Бога. Дякую вам за молитви і вас дуже прошу і надалі - моліться за Україну та українців!» - наприкінці звернувся до сестер Блаженніший Святослав.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Департамент інформації УГКЦ.