Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав привітав українських матерів з Днем матері, який традиційно в Україні святкується у другу неділю травня.

«Мати – це не просто рідне і глибоке слово. Мати – це особлива особа, особлива людина в житті кожного з нас, у житті кожної дитини. Мати не тільки зачинає нове життя у своєму лоні, а її тіло стає найпершим захистом цього життя. Мати непросто приводить на світ нову людину, вона чуває над її життям, над її ростом, над її розвитком, над її становленням», – сказав Предстоятель вітаючи матерів.

Християнська мати, за його словами, не тільки відкриває для дитини цей видимий чуттєвий світ, вона так само вводить його у світ ангелів, у світ невидимий, стає першою учителькою християнської віри, першою, яка передає віру і робить можливість зустрічі з живим Воскреслим Христом. Вона є першими дверима у вічність для кожної дитини.

«У це свято я сердечно хочу привітати усіх наших матерів. Хочу подякувати вам за те, що не побоялися прийняти від нашого Господа дар материнства. Якщо Україна має справжніх жертовних християнських матерів, то тоді вона стає матір'ю для всіх нас», – вважає Блаженніший Святослав.

«У цей день ми молимося за вас, дорогій наші матері. Молимося за те, щоби ваші діти були для вас джерелом радості, а не смутку. Ми молимося, щоби тягарі материнства, тягарі християнського виховання ваших дітей силою і благодаттю Святого Духа були оцим легким ярмом Христовим, яке ви з радістю у його благодаті разом з Ним зможете сповнити», – сказав Предстоятель.

У цей день схиляємо перед вами наші голови з вдячністю у серці.

«Нехай Пречиста Діва Марія – ікона, взірець справжньої матері, матері, яку почитаємо в нашому народі як Мати Божу неустанної помочі, буде вашою особистою допомогою, учителькою, заступницею, провідницею. Під її неустанний покров ми їй повіряємо вас і ваше материнство», – побажав Глава УГКЦ.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Департамент інформації УГКЦ.