Відбувся турнір з міні-футболу на кубок Івано-Франківської АрхієпархіїНа території Фізкультурного коледжу, що по вулиці Гетьмана Мазепи, сьогодні, 10 травня, відбувся вже традиційний турнір з міні-футболу на Кубок Архієпархії, який цьогоріч присвячений Року Родини та 135-річчю з дня народження блаженного священномученика Омеляна Ковча.

На офіційне відкриття турніру в місцевий коледж фізичного виховання з’їхались численні гості, зокрема Синкел у справах духовенства та священичих родин митр. прот Олег Каськів, начальник управління спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації Орест Оклієвич, директор обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Святослав Бойко та інші поважні особи.

Як зазначив Керівник відділу спорту Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ о. Микола Крушец у коментарі Прес-службі Архієпархії, даний турнір відбувається в Івано-Франківську щорічно та кожного разу в ньому беруть участь щораз більше команд з різних куточків Прикарпаття.

Після свого вітального слова о. Олег Каськів побажав учасникам змагань наснаги і поваги один до одного.

В турнірі взяли участь молодь парафій та члени мирянських організацій у двох вікових категоріях: діти 2006-2009 років народження та дорослі від 2005 року народження. Впродовж дня команди змагались за головні призи. Отож в старшій віковій категорії призові місця між собою поділили:

1 місце - с. Голинь

2 місце - м. Ямниця

3 місце - с. Болехів

Серед молодших учасників змагань перемогу здобула команда села Голинь. Призери цієї вікової категорії:

1 місце - с. Голинь

2 місце - с. Братківці

3 місце - м. Ганусівка

Даний турнір організував Відділ спорту Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ з благословення Архієпископа і Митрополита Владики Володимира Війтишина, та фінансової підтримки Івано-Франківського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на ugcc.if.ua.