Блаженніший Святослав провідав найстаршого архиєрея-емерита УГКЦ9 травня під час свого перебування у Філадельфії Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, провідав Митрополита Стефана Сулика. У цій зустрічі Предстоятеля УГКЦ супроводжував владика Андрій Рабій, Апостольський адміністратор Філадельфійської архиєпархії.

Митрополит Стефан сьогодні найстарший за віком єпископ Української Греко-Католицької Церкви. Владиці Стефанові 2 жовтня виповниться 95 років. Майже двадцять років владика був правлячим Архиєпископом і Митрополитом Філадельфійської архиєпархії.

Митрополит Сулик дуже радо зустрів Блаженнішого Святослава ще на порозі дому, де він тепер проживає. І це попри щойно у ці дні проведену операцію на серці. Відбулася тепла, братня розмова, за яку владика Стефан щиро подякував.

«Я дуже хотів провідати владику Стефана, адже наші архиєреї-емерити є справжнім скарбом нашої Церкви. Крім того хотів йому засвідчити нашу пошану та молитовну пам’ять», – сказав після зустрічі у коментарі для Департаменту інформації УГКЦ Блаженніший Святослав.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Департамент інформації УГКЦ