Митрополит Володимир зустрівся з Ректором УКУДелегація УКУ відвідала наше місто в рамках візиту до Академії Івана Золотоустого. Мета візиту – налагодження співпраці між вищими навчальними закладами.

Сьогодні, 9 травня, в Архієпархіальному управлінні, що по вул. Василіянок, 64, відбулася зустріч Архієпикопа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина з делегацією Українського католицького університету на чолі з отцем-ректором д-р Богданом Прахом.

Під час зустрічі ректор розповів про нові досягнення, діяльність та плани, які найближчими роками прагне реалізувати УКУ. Також своїми думками поділився керівник відділу студентського життя, магістр колегіуму священик Івано-Франківської Архієпархії о. ліц. Юрій Козловський.

Митрополит Володимир та о. Богдан обговорили перспективи співпраці між Івано-Франківською Архієпархією, а зокрема Академією Івана Золотоустого, та Українським католицьким університетом.

На завершення Митрополит подякував делегації УКУ за їхнє служіння та працю у вихованні молодої генерації українського суспільства.

 

 Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на  Прес-службу Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ