Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Голова ПМВ зустрівся з єпископом іспанської МурсіїУкраїнці - дуже традиційні і для них вкрай важливо молитись у своєму обряді. Намагаючись інтегруватись в суспільство, в якому вони перебувають, наші люди далеко від рідного дому найбільше потребують духовної опіки. Про це заявив Голова ПМВ Єпископ Йосиф Мілян під час зустрічі з єпископом Мурсії Хосе Мануелем Лоркою Планесом.

Владика Йосиф наголосив, що завдання ПМВ та ординарнаріату - дбати про те, щоб громади були повноцінними парафіями, бо сьогодні в Іспанії йдеться про нову діаспору українців, які вже мають іспанське громадянство, житло та налаштовані жити у цій країні. 

«Ми говоримо про велику кількість мігрантів з України в Європі. Тому сьогоднішній візит є візитом ввічливості, щоб разом подбати про добро для наших людей, бо саме на ПМВ покладене завдання дбати про тих вірних УГКЦ, які опинилися за межами рідної держави», - зазначив Голова ПМВ.

Владика Йосиф висловив подяку за підтримку української громади Мурською дієцезією.

Від ПМВ у зустрічі також взяли участь о. Андрій Гах, о. Віталій Храбатин і о. Роман Ільницький.

Захід відбувся у рамках душпастирського візиту владики Йосифа Міляна і представників ПМВ до українців греко-католиків Іспанії.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на pmvugccorgua.