Святкування Пасхи в екуменічному храмі УГКЦ Архистратига Михаїла та українських новомучеників28 квітня 2019 року Божого в екуменічному храмі Архистратига Михаїла та українських новомучеників УГКЦ служилася святкова Пасхальна Утреня та Божественна Літургія, які очолив ректор семінарії прот. Петро Жук, співслужив прот. Андрій Дорчак. У богослужіннях взяли участь брати-семінаристи, сестри-монахині згромадження сестер Мироносиць та парафіяни. Отці, семінаристи, сестри та вірні першими мали нагоду вітати один одного святковим привітом «Христос Воскрес!».

На ірмосі 8-мої пісні канону Пасхальної Утрені співаємо про Пасху, яка є «святом над святами і торжеством всіх торжеств», тому «в цей урочистий і святий день» все було найкраще і найгарніше.

Після закінчення надгробного, отці, брати і сестри, парафіяни урочисто тричі обійшли храм, співаючи «Воскресіння Твоє, Христе спасе…». Знаковим було те, що отець доручив нести ікону Воскресіння Христового сестрам згромадження сестер Мироносиць під покровом св. Марії Магдалини, які урочисто йшли попереду процесії.

Під час Літургії протоієрей Петро Жук виголосив проповідь, у якій нагадав про основні аспекти свята Воскресіння Христового і чому це свято настільки важливе для нас сьогодні. Пасхальна утреня та Літургія пройшли піднесено.

Після цього, в екуменічному храмі УГКЦ Архистратига Михаїла та Українських Новомучеників розпочали Пасхальну утреню вірні Української автокефальної церкви під проводом ієр. Олега Бондарука.

Таким чином ми гарно посвяткували і засвідчили те, що об’єднуємось довкола воскреслого Христа. Лише тоді, коли будемо мати взаємну любов, тоді справді можемо називатись Христовими учнями (Пор. Йо.13,35).

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на ktds.org.ua