Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

УАПЦ розпадається на очах, уже цілі єпархії переходять до УПЦ КПЛьвівсько-Самбірська єпархія Української Автокефальної Православної Церкви переходить до складу Української Православної Церкви Київського Патріархату, -  повідомляють ЗМІ.

23 березня відбулися збори Львівсько-Самбірської єпархії УАПЦ, на яких були розглянуті канонічні порушення з боку предстоятеля  УАПЦ — митрополита Мефодія та стан справ в УАПЦ у цілому. Одноголосно було прийняте рішення про перехід даної єпархії у склад Української Православної Церкви Київського патріархату «для побудови єдиної Помісної Православної Церкви в Україні».

 2 квітня ухвалене рішення було передане предстоятелю УПЦ КП Патріарху Філарету.

4 квітня вранці розпочався архієрейський Собор УАПЦ в Києві.

"Під час засідання Собору керуючий Львівсько-Самбірською єпархією УАПЦ єпископ Іоан (Швець) та керуючий Хмельницькою єпархією УАПЦ Адріан (Кулик) попросили Предстоятеля УАПЦ митрополита Мефодія (Кудрякова) надати звіт про стан справ у Церкві. Митрополит Мефодій різко відповів архієреям, після чого вони відразу залишили засідання Собору", - повідомляє прес-центр Львісько-Самбірської єпархії.

Є чутки про те, що Хмельницька єпархія також може невдовзі перейти до УПЦ КП, хоча поки що відповідних заяв до Патріарха Філарета ще не було надано.