Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Презентація спогадів архиєпископа Ігоря в Києві21 лютого 2019 р. в приміщенні музею Києво-Могилянської академії пройшла презентація книги архиєпископа Ігоря Ісіченка «Ми просто йшли…» (Харків, 2018). Вела презентацію віце-президент Українського ПЕН Клубу Тетяна Терен.

Презентацію організувала кафедра літературознавства Національного університету «Києво-Могилянська академія» (завідувач Володимир Моренець), на якій архиєпископ Ігор працює з 2006 р.  Тетяна Терен представила автора і звернулася до нього з низкою питань, що стосувалися викладених у книзі спогадів про дитинство, проведене в Балаклії, навчання в Харківському державному універститеті, багаторічної викладацької праці та архиєрейського служіння.

Присутні тепло привітали директора видавництва «Акта» Галину Федорець, завдяки підтримці якої була опублікована книга. Зі своїми питаннями до архиєпископа Ігоря та роздумами над книгою виступили  директор Центру Європейських гуманітарних досліджень Національного університету «Києво-Могилянська академія» та науково-видавничого об’єднання «Дух і Літера»Костянтин Сігов, завідувач Відділу філософії та історії релігії Інституту філософії імені Г. С. Сковороди Національної Академії наук України Людмила Филипович, відомий журналіст і фахівець з мовної політики Тарас Марусик, старший викладач кафедри літературознавства Національного університету «Києво-Могилянська академія» Наталя Пелешенко та ін.

Фоторепортаж Наталі Пелешенко про презентацію вміщено за адресою: https://photos.app.goo.gl/fEVU1V1fEPvk6qdy8

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на uapcorgua.