Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Хлопчик з іменем Ісус Христос мешкає у Житомирі. Попри незвичне ім'я, третьокласника приваблюють цілком земні захоплення - мультики та футбол. Та понад усе він любить Святвечір. 

До свята хлопчик готується ретельно. Ще з четвертої ранку дев'ятирічний Ісус поринає у передріздвяні турботи: допомагає батькам, перевіряє, чи готові 12 страв до Святвечора, повторює колядки і молитви. Каже, що всю ніч не міг заснути – чекав на свято.


Ісус Христос Радзюк: "Бо це - Різдво Христове, особливе свято, бо мене звати Ісус Христос. То для мене воно найособливіше".

Таке ім’я синові дав батько – священик Автокефальної Православної Церкви. Чоловік пригадує: коли прийшов записувати дитину, то працівниці РАГСу подивилися на нього, як на дивака. Навіть відмовляти почали, але він наполіг і про свій вибір не шкодував жодного разу, - інформує християнський портал КІРІОС з посиланням на 5.ua.

Володимир Радзюк, батько: "Знайомляться, питають у сина: «Як тебе звуть?». «Ісус Христос», - одразу мертва сцена, як у Гоголя. І всі вже не на нього дивляться, а дивляться на мене. І питають: «Шутка?»"

З таким ім’ям не побешкетуєш, - каже хлопчина. До школи він не ходить – здобуває освіту вдома. Каже, що вчитися йому подобається, понад усе вподобав математику, добре малює. А у майбутньому збирається продовжити батьківську справу.

Ісус Христос Радзюк: "Коли виросту, то хочу стати священиком. Щоб молитися і людям допомагати".

Батько намірами сина тішиться. Він навчає Ісуса Біблії, часто бере із собою на церковні служби. Та у хлопчини і цілком дитячі бажання. Різдво він любить за святкову атмосферу та солодощі, які отримує в обмін на колядки.