Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

 

Собор УАПЦ"УАПЦ на Соборі говорила ні про що чи їй просто нічого сказати?" Саме так можна зрозуміти коментар учасника Собору – Преосвященного Адріана, єпископа Хмельницького і Кам’янець – Подільського: «Наша паства і духовенство має вільний доступ до своїх архиєреїв, постійно з ними спілкується; тож поки нема нагальної потреби оприлюднювати всі рішення Собору на весь світ. Повірте, жодної необхідної інформації наш єпископат від мирян не приховує. Питання в тому, навіщо їм це? Хіба лише для того, щоб вони мали що обговорювати і коментувати в Інтернеті».

Головним чином, Собор УАПЦ говорив про стосунки з Київським Патріархатом (мабуть, думаючи - яку би то ще падлюку їм сказати і зробити), а також: як захистити добре ім'я свого Предстоятеля.

 

 

Нагадаємо: у п’ятницю, 23 грудня 2011 року, в приміщенні Патріархії УАПЦ міста Києва, під головуванням Митрополита Мефодія, Предстоятеля УАПЦ, відбулося позачергове засідання Архиєрейського Собору Української Автокефальної Православної Церкви.

Як би не було і про щоб вони там не говорили, така конспірація і відсутність оприлюдненого протоколу і журналу засідання має дещо негативні свідчення.