Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Собор УАПЦ (о) звернувся до Папи Франциска з листом підтвердження здобуття адміністративної єдности й повного сопричастя з УГКЦ5 квітня 2017 р., рівно за чверть століття після першого собору відновленої Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ, в Свято-Дмитрівському храмі Харкова пройшов її 27-ий собор.

У соборі взяли участь 32 делеґати (12 священиків і 20 мирян). Собор розпочався відправою шостого часу. На соборі був присутній і брав участь в обговоренні Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ.

Темою соборових дискусій була «жива парафія» як модель функціонування парафіяльної громади. В її обговоренні взяли участь архиєпископ Ігор, настоятелі й представники парафіяльних громад.

Було прийнято відповідну ухвалу. Архиєпископ Ігор і Патріярх Святослав розповіли про перебіг процесу об’єднання Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ (о) з УГКЦ.

Патріярх Святослав відповів на численні питання. Делеґати звернулися до папи Франциска з листом, у якому підтвердили намір до здобуття адміністративної єдности й повного сопричастя з УГКЦ.

Відбулися вибори єпархіяльної ради, ревізійної комісії та єпархіяльного суду. Прощу до Зарваниці вирішено провести 15-16 липня 2017 р. По завершенні собору було відправлено Літургію Ранішосвячених Дарів, за якою делеґати, попередньо висповідавшись, причастилися Святих Таїн.

 


Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на прес-службу УАПЦ (о).