Зібрання Ради Священиків Львівської Архідієцезії

У житті Римо-католицької Церкви у Львові відбулися важливі події. Так, урочистою Євхаристією у Львівській Катедрі, відкрилося щорічне пленарне засідання Капітулу Митрополичої Базиліки та численно зібраних священиків, що прибули на реколекції.

Святу Месу o 18.00 очолив Митрополит Львівський Архієпископ М. Мокшицький, якому співслужили єпископ помічник Едвард Кава, єпископ-емерит Мар’ян Бучек, а також єпископ Едвард Бялогловскі (Жешув), котрий на запрошення архієпископа очолить реколекції для священиків нашої архідієцезії, що розпочинаються сьогодні ввечері у Вищій Духовній Семінарії св. Йосифа.

У лавах Катедрального Капітулу, в пресвітерії собору, зібралися львівські Каноніки, до числа яких сьогодні був долучений отець Яцек Коцур, котрого Митрополит призначив Почесним Каноніком Львівського капітулу за заслуги для Львівської Архідієцезії та ревного служіння настоятелем в парафії Святого Михаїла Архангела у Львові-Сихові останніх шістнадцять років. Новообраний канонік склав урочисту присягу на Євангелії та вдягнув відповідний духовний стрій.

У гомілії, єпископ Едвард Бялогловскі вказав на постаті отця професора Генріха Мосінга, Слугу Божого Рафала Керницького, бл. Серафіна Кашубу, як на взірець та допомогу у душпастирському служінні священиків.

19 листопада о 15.00 у Львівській Митрополичій Курії відбулася зустріч Ради Священиків Львівської Архідієцезії. 

Зустріч розпочалась спільною молитвою до Милосердя Божого в каплиці Курії, яку очолив Архієпископ Мечислав Мокшицький.

Архієпископ підсумував головні події минулого року, які відбулись в житті архідієцезії, а також привітав новообраних членів ради священиків.

На зустрічі було обговорено поточні душпастирські справи та представлення пропозицій і рекомендацій на майбутнє. Зокрема порушували питання пов’язані із душпастиством в парафії: щоденні проповіді, катехізація дорослих, залучення мирян у життя Церкви.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на rkc.lviv.ua