Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

У М'янмі буддистські бойовики викрали пастораУ М'янмі зі свого будинку був викрадений пастор Тхар Тун. Це сталося в штаті Ракхайн.

Про це заявили у Фонді Варнава, де займаються підтримкою переслідуваних християн, дев'ятого березня. Відзначається, що викрадення відбулося ще 13-го лютого. Місцеві християни вважають, що пастора викрали буддисти, що входять в угруповання «Армія Аракана», - повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на invictory.com.

56-річний пастор Тун, у якого п'ятеро дітей, - вже другий служитель, викрадений в М'янмі менше ніж за місяць. Мабуть, причиною викрадення послужила його робота серед біженців в його рідному місті Бутхідаунге.

19 січня на посту в штаті Ракхайн був викрадений 41-річний пастор Тун Ну. Вважається, що це також справа рук членів «Армії Аракана». Повідомляється, що він був вбитий 1 лютого разом з кількома іншими полоненими, але його тіло так і не було знайдено.

Люди, які стали свідками викрадення пастора Тун Ну, описали бойовиків «Армії Аракана» як «жорстоких». Вони попередили, що будуть подальші викрадення християн через їх місіонерську роботу.