Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

У Китаю змушуть християн замінити зображення Ісуса комуністичними плакатамиЖурнал Bitter Winter (тематика релігійної свободи) опублікував статтю про те, як уряд Китаю примушує християн замінювати в храмах зображення Ісуса Христа плакатами із зображенням комуністичних лідерів.

Автори статті розповіли про те, як що китайська влада обходить міста і вимагає від християн, щоб у церквах і будинках замість картин із зображенням Ісуса красувалися зображення Мао Цзедуна і нинішнього президента Сі Цзіньпіна, а також перетворюють храми в місця розваг, - повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на invictory.com.

Перші повідомлення про ці урядові ініціативи з'явилися ще в 2017 році, хоча деякі християни стверджують, що в декількох провінціях ці переслідування продовжуються і зараз в повному масштабі.

«Якщо в наступний раз, коли прийдемо для перевірки, не побачимо у тебе портрет Мао Цзедуна, то позбавимо тебе допомоги по бідності», - розповів вісімдесятирічний Фей Цонга з провінції Хенань (повіт Сяі), в чий будинок увірвалися представники влади в жовтні 2018 року.

Його дружина також розповіла, що коли він намагався виконати вимогу влади, то впав зі столу і серйозно травмувався.

«Ось, до чого це призводить християн, - поскаржилася жінка. - Уряд змусив мого чоловіка зняти зі стіни зображення Господа Ісуса, і в результаті мій чоловік травмувався».

Урядовці загрожують «самим взятися за справу, якщо християни добровільно не знімуть зі стін храмів релігійні зображення».

У Bitter Winter підкреслили, що в повіті Сяі з лютого 2018 року було знищено понад 1 400 християнських символів. У деяких районах (як і в повіті Сяі) взагалі не залишилося жодної християнської символіки: після того, як урядові агенти зробили рейди в будинках 279 жителів протягом 15 днів.

Віруючі центральних частин провінції Хенань скаржаться, незалежно один від одного, також на те, що уряд насильницьким чином перетворює храми в театри, гральні будинки та інші місця розваг.

Ця директива виходить, по всій видимості, з урядового документа під назвою «Компіляція Спеціальних Показових мір», що з'явився в червні 2018 року. У перекладі цього документа, представленому журналом Bitter Winter, вказана його мета: «Для ефективного стримування надмірного поширення християнського руху». Влада вимагає «зосередженої регуляції» місць християнського поклоніння на «приватній території».

Далі документ закликає до прийняття «різних заходів для трансформації, переорієнтації і дослідження унікальних підходів прогресивного перетворення християнських культових місць у фронт боротьби з бідністю в інтересах жителів сіл і для підвищення їх добробуту - в місця відпочинку та підвищення духовного й культурного життя населення».