Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Англікани виділили 35 млн. фунтів на новаторські євангелізаційні проектиХристянська спільнота Англії інвестує 35 мільйонів фунтів стерлінгів в нестандартні євангелізаційні проекти - від введення посади пастора соціальних мереж, храму в нічному клубі до громади, яка буде проводити служіння в будній день,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на invictorycom.

Це найбільша інвестиція  Англіканської спільноти християн. Вона спрямована на те, щоб охопити десятки тисяч людей по всій країні, незалежно від їх місця проживання: великий мегаполіс, передмістя або село.

«Ми робимо це, тому що хочемо, щоб якомога більше людей дізналися про Божу любов, незалежно від того, де вони живуть», - сказав архієпископ Кентерберійський Джастін Уелбі.

Щоб залучити студентів і молодь, в Бредфорді відкриють храм в нічному клубі в центрі міста з тренажерним залом і кафе. Для офісних співробітників, в Лідсі храм Святої Трійці буде проводити служіння в будні дні в центрі міста. У Саффолку відкриють невеликі домашні храми, щоб підтримати нові форми християнських зборів в селах. Для розвитку місіонерської роботи в соціальних мережах, введуть посаду пастора соціальних мереж і відповідального за цифрові ЗМІ.

«Христянська спільнота Англії не боїться пробувати щось нове, щоб послужити кожній громаді в будь-якому куточку країни, - сказала директор програми оновлення та реформи Анлікан Деббі Клінтон. - Ми вважаємо, що у кожної людини повинна бути можливість почути Добру Новину і бути частиною громади, де б він не жив, в центрі міста, в передмісті або в селі ».

Додаткове фінансування отримають парафії в Бірмінгемі, Бредфорд, Гейтсхеді, Іпсвічі, Лідсі, Портсмуті, Престоні, Ротерхема, Саутенд і Стоктон-он-Тисі.