Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Євангельські християни і громадські діячі заснували «Всеукраїнський Собор»Міністерство юстиції у День Соборності 22 січня зареєструвало громадську спілку «Всеукраїнський Собор». 

Ініціаторами створення спілки стали євангельські спільноти християн, відомі релігійні та громадські діячі,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на ІРС.

До складу Духовної Ради «Всеукраїнського Собору» увійшли головуючий у Раді євангельських протестантів України, старший пастор Української спільноти християн віри євангельської Михайло Паночко, голова Всеукраїнського союзу євангельських християн-баптистів Валерій Антонюк, Старший пастор  християн євангельської віри Василь Райчинець, голова християнської спільноти «Нове Покоління» Андрій Тищенко, пастор Собору незалежних євангельських спільнот України Анатолій  Калюжний та інші керівники релігійних організацій.

Координатором «Всеукраїнського Собору» обрано Олександра Турчинова.

Про початок об’єднання релігійних та громадських організацій у спілку для забезпечення християнського шляху розвитку України було оголошено під час масштабного святкування Дня подяки, яке відбулося у вересні 2018 року на Хрещатику в Києві.

За словами координатора «Всеукраїнського Собору», надзвичайно символічним є те, що «Всеукраїнський Собор» зареєстровано у 100-річну річницю підписання Акту Злуки між УНР та ЗУНР у соборну Україну.

"Це гарний символічний початок діяльності нашого «Собору», ціллю якого є також об’єднання. Об’єднання релігійних, громадських організацій та всіх небайдужих громадян навколо ідеї  християнського розвитку України”, – сказав Олександр Турчинов.

Він додав, що “тільки на фундаменті вічних християнських цінностей можна побудувати велич і могутність нашої держави”.

Основними завданнями і напрямками діяльності «Всеукраїнського Собору» є поширення християнських цінностей через культурні, освітні, волонтерські та молодіжні проекти, популяризація здорового способу життя, протидія негативним соціальним явищам тощо. При цьому громадська спілка «Всеукраїнський Собор» не є політичною партією та не є екуменічним об’єднанням.

Нагадаємо, що раніше 290 релігійних і громадських організацій заявили про підтримку позиції секретаря РНБО Олександра Турчинова, який виступив на захист сімейних цінностей і проти нав’язування гендерної ідеології.