Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

У Китаю ув'язнили понад 100 християнПоліція Китаю затримала понад 100 членів однієї з найвідоміших протестантських домашніх християнських спільнот.

Дев'ятого грудня співробітники поліції і служби державної безпеки в південно-західному місті Ченду прийшли в будинку, де збиралися члени християнської спільноти «Раннього дощу» (Early Rain Covenant) і затримали понад 100 осіб разом з пастором і його дружиною. Про це розповів старійшина спільноти, який відмовився назвати своє ім'я,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на invictory.org.

Поліція Ченду і Міністерство громадської безпеки відмовилися коментувати ситуацію.

Сіпльнота християн «Раннього дощу» є однією з найвідоміших незареєстрованих домашніх християнських спільнот в Китаї. Автор книги про цю громаду, пекінський журналіст Йен Джонсон назвав арешт частиною великого плану.

«Я боюся, що все це - спроба позбутися від незареєстрованих християнських організацій. Уряд робить все можливе, щоб довести свою силу », - сказав він.

Незважаючи на те, що Конституція Китаю гарантує свободу віросповідання, з приходом до влади Сі Цзіньпіна, уряд посилив обмеження.

Лідерів громад змушують реєструвати спільноти і підкорятися державному нагляду. Деякі громади відмовляються підкорятися.