Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Окупанти Луганщини влаштували погром у домі молитви баптистів у м. БрянкаОзброєні бойовики окупаційної влади Луганщини захопили дім молитви євангельських християн-баптистів у місті Брянка, вигнали усіх віруючих і влаштували погром.

Наразі бойовики “ЛНР” звільнили церковну будівлю після того, як з’ясували, що вона є приватною власністю одного із віруючих, та перевірили відповідні документи. Перед тим, як залишити дім молитви, представники окупаційної влади все в ньому перевернули, повідомили ІРС віруючі.

Нагадаємо, що у липні 2018 року окупаційна влада Луганщини оголосила євангельських християн-баптистів “екстремістами”, а їхню діяльність – “деструктивною”.Церкву звинуватили в ухиленні від “обов'язкової перереєстрації”.

Як повідомляв Християнський портал КІРІОС, раніше, 27 березня, проросійські бойовики розграбували будинок молитви євангельських християн-баптистів в місті Стаханові Луганської області.

Окупаційна влада непідконтрольних Україні територій Донецької та Луганської областей продовжує релігійні переслідування. Зокрема, підконтрольні Росії окупаційні адміністрації вимагають від релігійних організацій пройти процедуру перереєстрації, погрожуючи конфіскацією церковного майна. Водночас, окремі релігійні громади вже зазнали свавільних обшуків, пограбування чи повного закриття храмів і молитовних будинків.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на irs.in.ua