В Нігерії ісламські бойовики заживо спалили християнського пастора з дружиною і 3 дітьмиВ Нігерії ісламські бойовики заживо спалили християнського пастора з дружиною і 3 дітьми під час нападу на селище, в якому було вбито ще 3 людини і 95 будинків спаленоце повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на «Седмиця».

Збройні ісламські бойовики з племені фулани (фульбе) напали на селище в окрузі Баркин Ладі штату Плато і по-звірячому розправилися з пастором Адаму Гуанг урим (Adamu Gyang Wurim), його дружиною і трьома його дітьми, за інформацією видання Daily Post Nigeria. Храм знаходився в селі Абононг району Форон. Сім'я пастора намагалася сховатися у власному будинку під час нападу бойовиків, але ті спалили його разом з людьми. За даними Петера Гьенденга (Peter Gyendeng), члена парламенту від цього округу, під час нападу загинуло ще щонайменше троє жителів селища.

«У моєму окрузі, в селі Абононг, ісламські пастухи, імовірно з племені фулані, вбили вісім чоловік, включаючи місцевогопастора і його сім'ю, - заявив Гьенденг. - Відомо, що вони вбили ще одну людину в селі Дорова, а двоє інших вважаються зниклими ».

Як повідомив у своєму інтерв'ю нігерійської газеті The Nation очевидець нападу Ісаак Чоуі (Isaac Choji), великий загін озброєних ісламістів увірвався в село на світанку і оточив будинок пастора. Блокувавши всі виходи з будинку, бойовики, за його словами, підпалили будинок і службові будівлі та чекали, поки будівлі прогорять, щоб ніхто не міг врятуватися з вогню. 

Томас Цок (Thomas Tsok), голова секції молодіжного руху «Бером» в районі Форон, повідомив в інтерв'ю виданню The Guardian, що нападники були озброєні тесаками-мачете і автоматами АК-47. Вони увірвалися в селище о 8 годині ранку з різних сторін, ведучи одиночний вогонь.