Англіканський 85-річний священик проїде на велосипеді 1 400 кілометрів заради благодійностіУ вівторок 28 серпня 85-річний англіканський священик Пітер Ленгфорд, що відправився в двотижневий велопробіг по Британії, зробив першу одноденну перерву для відпочинку.

18 серпня, в свій 85-й день народження, священик з Бекклса (графство Саффолк) Пітер Ленгфорд (Peter Langford) відправився на велосипеді в двотижневу подорож довжиною 874 миль (1 407 кілометрів). В ході велопробігу він сподівається зібрати 8 тисяч фунтів стерлінгів пожертвувань. При цьому подібний велопробіг став вже третім для літнього клірика,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на invictory.com .

Аналогічні подорожі священик здійснював в 2008-му році, на своє 75-річчя, і в 2013-му, коли йому виповнилося 80. Пітер Ленгдон сподівається встановити новий рекорд і увійти в Книгу рекордів Гіннеса.

Велопробіг стартував в містечку Лендз Енд, розташованому на південному заході Англії, а його кінцевим пунктом має стати містечко Джон-о-Гроутс - населений пункт на північно-східному узбережжі Шотландії.

Священнослужитель планує дістатися туди 12 вересня.

Засоби, які о. Пітер Ленгфорд сподівається зібрати в ході велопробігу, він має намір потім передати в три благодійні організації - «Друзі святого Михаїла», «Лікарі без кордонів» та фонд Ringsfield Hall.