Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

В Турції пастора якого звинувачують у шпіонажі відпустили під домашній арештПісля 21 місяця у в'язниці турецький суд розпорядився помістити пастора Брансона під домашній арешт.

Турецьке проурядове видання Daily Sabah 25 липня розмістило інформацію про те, що кримінальний суд в західному Ізмірі видав наказ про звільнення Брансона, дозволивши йому повернутися в свій будинок в Ізмірі за умови, що він не покине будинок або країну. Брансон був помічений залишаючим в'язницю за рішенням суду в середу. Його вивезли з в'язниці з поліцейським ескортом, повідомляє Християнський Мегапортал invictory.com з посиланням на The Christian Post.

Минулого тижня пройшло третє слухання у справі Брансона, і тоді турецький суд вирішив залишити пастора в тюрмі до наступного слухання у вересні. Згідно Daily Sabah, рішення про домашній арешт було прийнято через поганий стан здоров'я Брансона. Суд, як повідомляється, прийшов до висновку, що Брансон може ефективно утримуватися під домашнім арештом.

Сім'я пастора і американські чиновники, які відвідували його у в'язниці, висловили стурбованість тим фактом, що Брансон втратив принаймні 50 фунтів і страждає від тривоги і депресії.

Американський Центр права та правосуддя, який представляє родину пастора Північної Кароліни, заявив в середу вранці, всього через день після того, як дочка Брансона виступила з промовою на першому в історії зборах Департаменту Сполучених Штатів для просування релігійної свободи.

Головний радник ACLJ і адвокат Президента Дональда Трампа Джей Секули сказав в заяві, що домашній арешт - це «важливий перший крок» до того, що, на його думку, «призведе до звільнення пастора Брансона» і повернення до сім'ї в США.

Комісія США з міжнародної релігійної свободи (USCIRF), яка закликала до звільнення Брансон, вітала цю новину, але підкреслила, що приміщення Брансона під домашній арешт «недостатньо».

Президент Дональд Трамп, віце-президент Майк Пенс та інші високопосадовці США закликали до звільнення Брансон. Крім того, двопартійна група з 66 сенаторів США підписала спільну заяву з вимогою звільнити пастора.

50-річний Ендрю Брансон - випускник коледжу Вітон. Він служив лідером протестантської спільноти в Ізмірі більше 23 років, перш ніж його заарештували в жовтні 2016 року.

Він більше року провів у в'язниці, перш ніж йому висунули звинувачення в тероризмі і зв'язках з курдськими бойовиками та Ісламською групою, яка підозрюється в спробі перевороту проти турецького уряду в липні 2016 року.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на invictoryorg.