Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Єлизавета II звернулася до вірних з різдвяним посланнямХристиянський лідер Англіканської спільноти королева Великобританії Єлизавета II у різдвяному зверненні до жителів країни, яке було показано в неділю по національному телебаченню, відзначила благодійні організації та всіх тих, хто надає безкорисливу допомогу людям, включаючи волонтерів та опікунів.

"Самі по собі ми не можемо покласти край війнам або викорінити несправедливість, але разом тисячі маленьких добрих справ можуть зробити більше, ніж ми собі уявляємо", - підкреслила королева. Єлизавета II також привела в приклад слова матері Терези, зарахованої у вересні цього року в лику святих Католицькою Церквою: "Не всі з нас можуть робити великі справи. Але ми можемо робити маленькі з великою любов'ю".

Торкаючись діяльності декількох сотень благодійних організацій, якими вона особисто опікується, Її Величність сказала: "Багато з цих організацій скромні за своїми розмірами, але надихають мене тією роботою, яку виконують, - від надання дружньої допомоги нашим ветеранам, людям похилого віку або знедоленим до підтримки захоплення музикою і танцями, надання допомоги тваринам, захисту наших полів і лісів ". "Їх безкорисливе служіння і великодушність є прикладом для всіх нас", - зазначила глава Англіканської християнської спільноти.

У зверненні монарх, яка відзначила в році 90-річчя, торкнулася багатьох тем, включаючи успіх олімпійської збірної Великобританії на літніх Іграх в Ріо-де-Жанейро, однак обійшла стороною політичні аспекти, включаючи підсумки загальнонаціонального референдуму, на якому більшість виборців підтримали Brexit (вихід Великобританії з ЄС).

Послання було записано ще до хвороби Єлизавети II, яка через наслідки сильної застуди не змогла вперше з 1988 року бути присутньою в неділю на традиційній різдвяній службі в каплиці королівської резиденції Сендрінгем,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на blagovest.