Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Ефіопія: 4 дівчат-підлітків заарештували за поширення християнської літературиВ Ефіопії чотирьох дівчат-підлітків заарештували за поширення християнської літератури, - повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на invictory.

За даними правозахисної організації World Watch Monitor, дівчата віком від 14 до 18 років в Бабіля (місто на сході Ефіопії) роздавали християнську книгу "Давайте говорити правду в любові: відповіді на питання" на амхарській мові (основна мова в Ефіопії). Книга була написана місцевим автором Ахмедом Дідатом і відповідає на основні питання християнської віри.

Але місцеві мусульмани визнали книгу "образою" для ісламу. 19 вересня близько 20 ісламістів напали на будівлю протестантського храму Meserete Kristos в Бабіля, вибили двері і вікна.

На наступний день після події день міська влада організувала закриту зустріч релігійних лідерів, на якій лідери храму вибачилися за поширення цієї книги. Пізніше в той же день було проведено відкрите засідання, на якому влада розкритикувала підбурювачів, які закликають до зіткнень на релігійному ґрунті. Ісламісти напали на ще один християнський храм Церкви Повного Євангелія, де теж розбили двері і вікна, а також погрожували пастору.

Чотирьох дівчат, які роздавали книги, кілька разів викликали до суду, потім їх справа була передана до суду вищої інстанції в місті Хараре. 22 вересня вони були заарештовані і поміщені в місцеву в'язницю. У перший же день 15-річну Іден жорстоко побили у в'язниці. За даними джерела World Watch Monitor, якому вдалося відвідати дівчат у в'язниці, їх віра залишається непохитною, а сам арешт вони розглядають як велику честь постраждати за віру. "Ми повинні очікувати переслідувань. Ми не боїмося. Ми співаємо і молимося тут, у в'язниці", - сказала Іден.

Закон Ефіопії ґарантує свободу релігії. Але християни часто піддаються загрозам і переслідуванням з боку ісламістів. Ефіопія займає 18 місце в списку World Watch List країн, де християни найбільше піддаються переслідуванням.